"Nores Plastic OÜ on professionaalne taaskasutatud plastiku kauplemisega tegelev ettevõte, mis tegutseb Tallinnas juba aastast 2000. Meie materjalid pärinevad usaldusväärsetelt tarnijatelt, peamiselt Põhja- ja Kesk-Euroopast ning me müüme neid edasi klientidele Euroopas ja Aasias. Usaldusväärse partnerina ekspordime igal aastal üle 17 000 tonni materjali. Meil on AQSIQ Hiina ekspordiluba."

Robert Domak, tegevjuht

MITTE LIHTSALT JÄÄTMED

Meie kuuest erinevast riigist pärit töötajad teevad oma tööd pühendunult ja käsitlevad iga tehingut kõrgeimate 

standardite kohaselt. 

Lai valik materjale

KAUPLEME KA HARULDASTE VÕI RASKESTITÖÖDELDAVATE PLASTIKMATERJALIDEGA

Kaupleme kõikide termoplastidega (PET, LDPE, HDPE, PP, PS, PVC, ABS, PA, PC, PMMA, POM, SAN jne) ning teatud tüüpi vanapaberi, tekstiili- ja kummijäätmetega.

Lisaks tavaliste plastmaterjalidega kauplemisele pakume lahendusi ka saastunud, sega-, madala kvaliteediga või nn eksootiliste plastikutele, mitmekihilistele kiledele, liitmaterjalidele jms. 

Transpordikorraldus

VÕTAME TEIE RAHVUSVAHELISE KAUBANDUSE RISKID ENDA KANDA

Meil on pikaajaline kogemus jäätmematerjalide maantee-, õhu- või meretranspordi organiseerimisel ning vajalike dokumentide korrektsel korraldamisel. 

AQSIQ litsents

SERTIFITSEERITUD AASTAST 2005

Meie ettevõttel on Hiina Rahvavabariigi Kvaliteedi Järelevalveasutuse (AQSIQ) litsents "Imporditud jäätmematerjali välistarnija registreering".