MEIE ETTEVÕTTE LUGU

Nores Plastic OÜ alustas selge visiooniga - aidata ehitada tuleviku ringmajandust, kus kvaliteetne tooraine on loodud ringlema tootmistsüklis biosfääri sattumata. See on kontrastiks lineaarsele majandusele, kus kasutatakse "võta, tee, kõrvalda" tootmismudelit.

Lühike ajalugu

Meie ettevõte asutati aastal 2000 Tallinnas ning tegeleb taaskasutatud plastikute kauplemisega - meie materjalid pärinevad peamiselt Balti riikidest, Skandinaaviast ja teistest Euroopa riikidest ning me ekspordime klientidele Euroopas ja Aasias.

Kiire kasvuga algusaastate järel on Nores Plastic OÜ jõudnud tänaseks üle 17 000 müügimahu ja ca. 5 miljoni euro suuruse käibeni.

Meie tarnijateks on jäätmeid ümber töötavad või plastikuid tootvad ettevõtted. Võtame enda vastutada nende ettevõtete jäätmete professionaalse müügi ja haldame rahvusvahelise kaubandusega seotud äririske. Tänu sellele saame oma klientidele pakkuda laia valikut toormaterjale, kiiret reageerimisaega ja usaldusväärset tarnet.

Meeskond ja asukoht

Inimesed on iga ettevõtte suurim vara ja me oleme uhked, et meie meeskond koosneb 7 rahvusest kolleegist, kes räägivad 10 erinevat keelt ning mõistavad meie rahvusvaheliste partnerite soove.

Meie kontor asub Tallinna südames Kadriorus, renoveeritud vanas puitmajas, kust juurdepääs kohtumistele on lihtne ning kus atmosfäär tagab rahvusvahelisest kaubandusest tulenevale stressile tasakaalustavat harmooniat. 

AQSIQ litsents

Meil on Hiina Rahvavabariigi Kvaliteedi Järelevalveasutuse (AQSIQ) litsents "Imporditud jäätmematerjali välistarnija registreering". See litsents on vajalik kõikide sekundaarsete plastmaterjalide ekspotimisel Hiina mandriosasse alates 1. jaanuarist 2005.

Litsents nr A233042231
Kehtiv kuni: 31. detsember 2019.

Liikmelisus

Nores Plastic OÜ on pikaajaline liige Rahvusvahelises Kaubanduskojas Eestis (aastast 2003) ja Eesti Kaubandus-Tööstuskojas (aastast 2008). 

Messid

Osaleme regulaarselt eksponentidena taaskasutatud plastiku valdkonna messidel Hiinas.

2018, aprill - ChinaReplas, Shanghai, Hiina
2017, mai - ChinaReplas, Dongguan, Hiina
2015, november - ChinaReplas, Tianjin, Hiina
2015, mai - ChinaReplas, Guangzhou, Hiina
2014, november - China International Scrap Conference (Chinascrap), Guangzhou, Hiina
2014, november - ChinaReplas, Shenzhen, Hiina
2013, mai - ChinaReplas, Guangzhou, Hiina
2011, november - ChinaReplas, Guangzhou, Hiina
2010, november - Plastic Recycling Industry Seminar (CBI-CIRR), Shanghai, Hiina
2010, november - ChinaReplas, Ningbo, Hiina
2008, november - Worldscrap Market, Ningbo, Hiina

Tulevik

Meie meeskond püüdleb pidevalt täiuslikkuse poole, et püsida tänapäeva muutuva ärikeskkonnaga ühel kursil.

Me ei tee kunagi järeleandmisi usaldusväärse ja lojaalse koostöö osas - see on olnud meie edu võti viimased 17 aastat ning me usume, et usalduslikul partnerlusel on alati helge tulevik.

Lugupidamisega

Robert Domak
Tegevjuht